Czym się zajmujemy

Agencję ubezpieczeniową tworzą dwie osoby - Agnieszka i Kasia. Nasza znajomość trwa nieprzerwanie od 20 lat. Pięć lat temu postanowiłyśmy połączyć naszą pasję i przenieść swoje doświadczenia do naszej nowo utworzonej firmy. Od 1 stycznia 2014 razem stworzyłyśmy agencję "Globall Ubezpieczenia s.c." mieszczącą się w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej 9. Intensywna profesjonalizacja firmy na wielu polach aktywności, a także czynione z żelazną konsekwencją kolejne kroki przełożyły się na dobre wyniki sprzedaży. Zasada pełnego poszanowania klientów, istniejącego prawa, rzetelności oraz uczciwości pozwalają nam na ciągły rozwój naszej agencji.

Zakres naszych możliwości pozwala zaoferować Państwu:

 • Wszystkie możliwe rodzaje ubezpieczeń.
 • Ofertę dobraną odpowiednio do Państwa potrzeb.
 • Pomoc w zgłoszeniu szkody, obsługę poszkodową.
 • Dla klientów biura: drobną pomoc prawną oraz doradztwo ubezpieczeniowe gratis.
 • Ogólnodostępny bezpłatny parking tuż przy biurze.
Wnętrze biura siedziby Globall Ubezpieczenia s.c.

Nasze usługi

Naszym klientom oferujemy pomoc z zakresu:

Zgłoszenie szody

Zgłoszenie szody

Nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc przy zgłoszeniu szkody, tj. zgłoszenie telefoniczne lub online, przesłane dokumentacji, uzyskanie informacji o przebiegu zgłoszonego roszczenia.

Wysłanie dokumentów ubezpieczeniowych

Wysłanie dokumentów ubezpieczeniowych

Klientom naszego biura gwarantujemy pomoc w wygenerowaniu i przesłaniu dokumentacji ubezpieczeniowej tj. wypowiedzenia OC, zwrotu składki po sprzedaży pojazdu, umowy kupna sprzedaży itp.

Wyszukanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej

Wyszukanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej

Dobieramy oferty licząc się przede wszystkim z potrzebą klienta. Poczynając od najtańszego OC, kończąc na najbardziej wyszukanym i pełnym pakiecie, zgodnie z wymaganiami klienta.

Konsultacja telefoniczna

Konsultacja telefoniczna

Klienci Globall Ubezpieczenia s.c. mogą w komfortowy sposób przez telefon m.in.: omówić ofertę, porozmawiać o wysokości składki, zapoznać się z bieżącą sytuacją na rynku ubezpieczeń, bądź uzyskać pomoc w przypadku szkody.

Uścisk dwóch dłoni na zgodę

Wypracowywanie kompromisów

Jeżeli nasz klient jest niezadowolony z obecnego ubezpieczenia jesteśmy otwarte na zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących obowiązującej oferty. Postaramy się wypracować wspólny kompromis, tak aby uzyskać maksymalne zadowolenie z oferty.

Doradztwo cenowe

Doradztwo cenowe

W oparciu o nasze doświadczenie prowadzimy kompleksowe analizy efektywności polityki cenowej firm. Na bieżąco monitorujemy ceny, rabaty i promocje w taki sposób, żeby nasi klienci mogli osiągnąć największe korzyści.

Nasi agenci

Agnieszka Kołodziejska-Burakiewicz Globall Ubezpieczenia
Agnieszka Kołodziejska-Burakiewicz
Agent ubezpieczeniowy

Swoją karierę w ubezpieczeniach zaczynała w Comercial Union Ubezpieczenia na Życie w 1997 roku. Następnie w 1998 roku zaczęła pracę w TUiR Warta S.A. na stanowisku inspektora ds. ubezpieczeń, aż do końca 2013 roku.

 • Globall Ubezpieczenia telefon Agnieszka
  +48 502 192 208
 • Globall Ubezpieczenia adres e-mail
  globall-ubezpieczenia@wp.pl
Katarzyna Podgórska Globall Ubezpieczenia
Katarzyna Podgórska
Agent ubezpieczeniowy

Swoją karierę w ubezpieczeniach zaczynała w TUiR Warta S.A. na stanowisku inspektora ds. likwidacji szkód w 2000 roku. Następnie w 2008 roku zaczęła pracę na stanowisku dealera ds. ubezpieczeń, aż do końca 2013 roku.

 • Globall Ubezpieczenia telefon Katarzyna
  +48 790 766 251
 • Globall Ubezpieczenia adres e-mail
  globall-ubezpieczenia@wp.pl